Osiągnięcia
KONKURSY, FESTIWALE, PRZEGLĄDY

 

2011

WOJEWÓDZKI FESTIWAL ZESPOŁÓW TANECZNYCH "FAN-TAN"
(Opole, 28 maja 2011) - II miejsce (etiuda taneczna, gr. dziecięca)

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE SPOTKANIE TANECZNE "TOP"
(Tarnów Opolski, 11 czerwca 2011) - WYRÓŻNIENIE (inne formy taneczne - dzieci do 11 lat)

2012

30th WORLD DANCE TROPHY REGIONE FRULI VENEZIA GUILIA

(Lignano Sabbiadoro - Włochy, 16-18 marca 2012) - WYRÓŻNIENIE (formation baby ballet)

WOJEWÓDZKI FESIIWAL ZESPOŁÓW TANECZNYCH "FAN-TAN"

(Opole, 3 czerwca 2012) - II miejsce (etiuda taneczna, gr. dziecięca)

FESTIVAL INTERNAZIONALE DELLE ARTI  "MAGIA ITALIANA"

(Rimini-Riccione, Włochy, 7-14 lipca 2012) - II miejsce (zespoły baletowe) oraz dyplom za oryginalny kostium sceniczny

2013

III FESTIWAL TAŃCA "BAW SIĘ RAZEM Z NAMI"

(Kluczbork, 17 maja 2013) - I  m. (GB ARABESQUE) i III (GB ARABESQUE-BABY) w kategorii zespoły do lat 11, II m. (ZTW CHORUS) w kategorii zespoły pow. 15 lat

WOJEWÓDZKI FESTIWAL ZESPOŁÓW TANECZNYCH "FAN-TAN"

(Opole, 2 czerwca 2013) - II miejsce (etiuda taneczna, gr. dziecięca)

XXI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY "MY XXI-WIEK"

(Sunny Beach, Bułgaria, 23-30 sierpnia 2013) - II m. Grupa Baletowa ARABESQUE (balet) i III m. Zespół Tańca Współczesnego CHORUS (duety)

2014

IV FESTIWAL TAŃCA "BAW SIĘ RAZEM Z NAMI"

(Kluczbork,25 kwietnia 2014) - I m. (GB ARABESQUE) i WYRÓŻNIENIE (GB ARABESQUE-BABY) w kategorii zespoły do lat 11, II m. (ZTW CHORUS) w kategorii zespoły pow. 15 lat

OTWARTY PUCHAR POLSKI - TRENDY DANCE CUP

(Pawłowice, 17 maja 2014) - II m. (GB ARABESQUE) w kategorii mini formacje inne formy tańca 7-11 lat, VI m. (GB ARABESQUE-BABY) w kategorii formacje inne formy tańca 7-11 lat, II m. (ZTW CHORUS) w kategorii mini formacje modern 16+ oraz V m. w kategorii mini formacje inne formy tańca 16+

WOJEWÓDZKI FESTIWAL ZESPOŁÓW TANECZNYCH "FAN-TAN"

(Opole, 31 maja 2014) - I m. (GB ARABESQUE) w kategorii etiuda taneczna, szkoła podstawowa; II m. (GB ARABESQUE-BABY) w kategorii inne formy tańca, szkoła podstawowa.

II WOJEWÓDZKI FESTIWAL TAŃCA NOWOCZESNEGO I WSPÓŁCZESNEGO "ROZTAŃCZONY POPIELÓW"

(Popielów, 11 października 2014) - I m. (ZTW CHORUS), II m. (GB ARABESQUE), III m. (GB ARABESQUE-BABY)

2015

IV FESTIWAL TAŃCA "BAW SIĘ RAZEM Z NAMI"

(Kluczbork,24 kwietnia 2015) - I m. (GB ARABESQUE) w kategorii zespoły 12-15 lat, I m. (ZTW CHORUS) w kategorii zespoły pow. 15 lat

IX MIĘDZYNARODOWY KONKURS MŁODYCH TANCERZY W TAŃCU WSPÓŁCZESNYM I KLASYCZNYM "HRADECKA ODETTE"

(Hradec Kralove - Czechy, 8-9 maja 2015) - IV m. (ZTW CHORUS) w kategorii solo modern dance od lat 17

III WOJEWÓDZKI FESTIWAL TAŃCA NOWOCZESNEGO I WSPÓŁCZESNEGO "ROZTAŃCZONY POPIELÓW"

(Popielów, 20 czerwca 2015) - I m - etiuda taneczna i I m. - inne formy tańca (GB ARABESQUE-BABY), I m. i wyróżnienie (GB ARABESQUE), II m. i III m. (ZTW CHORUS)

2016

V FESTIWAL TAŃCA "BAW SIĘ RAZEM Z NAMI"

(Kluczbork,23 kwietnia 2016) - I m. - (GB ARABESQUE-BABY) w kategorii zespoły 7-11lat; I m. (GB ARABESQUE) w kategorii zespoły 12-15 lat

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL "MAGIA TAŃCA"

(Milicz, 4 czerwca 2016) - wyróżnienie - solo 10-13 lat taniec współczesny (GB ARABESQUE), II m. - solo 17-18 lat taniec modern/jazz (ZTW CHORUS), II m. - mini formacje taniec klasyczny zespoły 6-9 lat (GB ARABESQUE-BABY), II m. - mini formacje 10-13 lat taniec klasyczny (GB ARABESQUE), III m. - mini formacje 10-13 lat taniec współczesny (GB ARABESQUE), II m. - formacje 6-9 lat taniec klasyczny (GB ARABESQUE-BABY), I m. - formacje 10-13 lat taniec klasyczny (GB ARABESQUE)

IV WOJEWÓDZKI FESTIWAL TAŃCA NOWOCZESNEGO I WSPÓŁCZESNEGO "ROZTAŃCZONY POPIELÓW"

(Popielów, 18 czerwca 2016) - II m.  -  etiuda taneczna i wyróżnienie - inne formy tańca (GB ARABESQUE-BABY)

2017

VI FESTIWAL TAŃCA "BAW SIĘ RAZEM Z NAMI"

(Kluczbork, 21 kwietnia 2017) - I m. (GB ARABESQUE) w kategorii zespoły 12-15 lat

VI OTWARTE TANECZNE GRAND PRIX POLSKI "KOTWICE"

(Brzeg, 22 kwietnia 2017) - III m. (GB ARABESQUE-BABY I) - art dance zespoły do lat 11

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO "TOP"

(Wrocław, 20 maja 2017) - I m. - balet solo debiuty do lat 8 (GB ARABESQUE-BABY II), I m. i II m. balet solo mistrzowie 9-11 lat (GB ARABESQUE-BABY I), I m. - balet solo mistrzowie 12-15 lat (GB ARABESQUE), I m. - balet mini formacje 9-11 lat (GB ARABESQUE-BABY I), I m. i III m. - balet mini formacje 12-15 lat (GB ARABESQUE), I m. - balet formacje do lat 8 (GB ARABESQUE-BABY II), II m.  i III m. - balet formacje 9-11 lat (GB ARABESQUE-BABY I i GB ARABESQUE_BABY MIX), II m. - balet formacje 12-15 lat (GB ARABESQUE)

IV WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TANECZNY PRZEDSZKOLAKÓW "BALERINA"

(Kluczbork, 4 czerwca 2017) - I m. - solo etiuda taneczna 6-8 lat (GB ARABESQUE-BABY II), I m. - formacje etiuda taneczna 6-8 lat (GB ARABESQUE-BABY II)

2018

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO "TOP"

(Wrocław, 20 maja 2018) - I m. - balet solo debiuty pow. 15 lat, I m. - balet solo debiuty do lat 8, I m. - balet solo mistrzowie do lat 8, I m. - balet duet debiuty do lat 8,  I m. - balet mini formacja do lat 8 (GB ARABESQUE-BABY I), III m. - balet formacja do lat 8 (GB ARABESQUE-BABY II), I m. - balet formacja do lat 8 (GB ARABESQUE-BABY MIX), II m. - balet formacja do lat 8 (GB ARABESQUE-BABY I), I m. - balet solo debiuty 12-15 lat, I m. - balet solo mistrzowie 12-15 lat, I i II m. - balet mini formacja 12-15 lat (GB ARABESQUE)

I FESTIWAL SZTUKI TANECZNEJ "PLĄSOWADŁA"

(Dobrzeń Wielki, 2 czerwca 2018) - I m. - balet formation baby/mini kids 4-7 lat, I m. - balet solo debiuty baby/mini kids 4-6 lat, I m. - balet solo debiuty children 7-10 lat, I m. - balet solo mistrzowie children 7-10 lat, I m. - balet duet debiuty children 4-6 lat, I m. - balet small group baby/mini kids 4-7 lat, I m. - balet formation baby/mini kids 4-7 lat, II m. - balet formation baby/mini kids 4-7 lat, PUCHAR WÓJTA GMINY DOBRZEŃ WIELKI dla najlepszego zespołu w kategorii baby/mini i& children,I m. - balet solo debiuty juniors 11-15 lat, I m. - balet solo mistrzowie juniors 11-15 lat, I m. - balet solo debiuty youth 16-24 lat, I m. - show dance/fantasy small group juniors 13-15 lat, I m. - modern/contemporary dance small group juniors 13-15 lat, I m. - jazz dance small group juniors 13-15 lat, I m. - folk formations juniors 13-15 lat, I m. - folk dmall group juniors 13-15 lat, I m. - balet small group juniors 13-15 lat, I m. - balet pointe small group juniors 13-15 lat, PUCHAR STAROSTY OPOLSKIEGO dla najlepszego zespołu w kategorii juniors & youth

V WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TANECZNY BALERINA

(Kluczbork, 3 czerwca 2018) - I m - GB ARABESQUE-BABY MIX, III m. - GB ARABESQUE-BABY II, I m. - GB ARABESQUE-BABY I, I, II, III m. - balet solo 6- 8 lat, PUCHAR DYREKTORA OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W KLUCZBORKU

TANECZNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO "CZASEM ZAKRĘCENI"

(Chrząstowice, 17 czerwca 2018) - IV-V m. - solo inne formy tańca do lat 7, I m. - balet duet do lat 7, III m. - balet solo hobby dance 8-11 lat, I m. - balet mini formacja 8-11 lat (GB ARABESQUE-BABY I), II i V m. - balet solo hobby dance 12-15 lat, I m. - balet solo hobby dance pow. 16 lat,  I m. - balet mini formacje hobby dance 12-15 lat (GB ARABESQUE), III m. - inne formy tańca mini formacje  hobby dance 12-15 lat (GB ARABESQUE)

XVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS TANECZNY "MAGIA TAŃCA"

(Ostrów Wielkopolski, 27 października 2018) - I i II m. - taniec klasyczny/neoklasyczny grupy 7-10 lat GB ARABESQUE-BABY I i II), II m. - taniec klasyczny/neoklasyczny grupy 14-16 lat (GB ARABESQUE), III m. - taniec klasyczny/neoklasyczny duet 7-10 lat, III m. - taniec klasyczny/neoklasyczny solo  7-10 lat, III m. - taniec klasyczny/neoklasyczny solo 14-16 lat, II m. - taniec jazzowy grupy 14-16 lat (GB ARABESQUE), nagroda specjalne - GB ARABESQUE-BABY II dla najmłodszego zespołu i NAGRODA SPECJALNA dla najmłodszego uczestnika

2019

II FESTIWAL TAŃCA DLA SOLISTÓW I DUETÓW "NA DWIE I CZTERY NOGI"

(Rybnik, 16 marca 2019) - ) m. - taniec klasyczny i inne formy tańca solo do lat 7, II m. - duety do lat 7, II m. - taniec klasyczny solo 8-11 lat, III m. - taniec klasyczny solo 12-15 lat, II m. - taniec klasyczny solo pow. 16 lat, IV m. taniec klasyczny/współczesny duety pow. 16 lat

I OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA "TRENDY"

(Borowa, 6 kwietnia 2019) - II m. - balet formacja debiuty do lat 8 (GB ARABESQUE-BABY II), I m. - balet mini formacja mistrzowie 9-11 lat (GB ARABESQUE-BABY I), II m. - balet/teatr tańca formacja mistrzowie 9-11 lat (GB ARABESQUE-BABY I), I m. - balet mini formacja mistrzowie pow. 15 lat (GB ARABESQUE), III m. - taniec współczesny mini formacja mistrzowie pow. 15 lat (GB ARABESQUE), II m. - jazz mini formacja mistrzowie 12-15/pow. 15 lat (GB ARABESQUE)

Poprawiony: czwartek, 18 kwietnia 2019 23:17
 


Copyright by GOK Dobrzen Wielki | Joomla templates by a4joomla